O nas

Najstarszy tarnowski serwis samochodowy

Jesteśmy najstarszym serwisem motoryzacyjnym w Tarnowie, głęboka znajomość branży, tradycja, długoletnie doświadczenie to coś co nas wyróżnia na tle innych.

W pierwszym okresie swojej działalności Auto Ruch pełnił rolę spółdzielni pracy, w tym czasie był to serwis autoryzowanych marek fiata, zastavy, wartburga …

Od roku 1991 firma przekształciła się w spółkę, w roku tym otrzymała również autoryzację na konserwacje podwozia we wszystkich markach pojazdów.

1992 to rok w którym Auto Ruch stał się pionierem w całej Polsce, jako jedyni posiadaliśmy linię diagnostyczną HEKA, na której można było sprawdzać siłę hamowania na rolkach, amortyzację pojazdu.

W latach od 1994 do 2000 firma stała się autoryzowanym salonem i serwisem Daewoo Polska, następnie autoryzowanym salonem i serwisem KIA, a w późniejszym czasie serwisem Seat Polska.

Rok 2001 to czas w którym Auto Ruch stał się niezależnym serwisem i stacją kontroli pojazdów.

Rok 2014 to ogromny przełom w działalności firmy, została ona przejęta przez nowych właścicieli. Od tego czasu Auto-Ruch sp. j. stał się nowoczesnym, profesjonalnym serwisem samochodowym. To czas w którym warsztat przeszedł ogromną modernizację, począwszy od zmiany wyglądu budynku przez duże inwestycje w nowoczesny sprzęt spełniający najwyższe standardy, aż po reorganizację kadry pracowniczej. Firma poszerzyła swoją ofertę, zatrudniła dodatkowych wyspecjalizowanych mechaników. Obecnie firma zatrudnia wykwalifikowanych fachowców, którzy z pełnym profesjonalizmem zajmą się każdym samochodem.

 

Auto-Ruch sp. j. to:

  • Doświadczenie – działalność na rynku usług motoryzacyjnych od ponad 25 lat!

  • Fachowość – gwarancja, że twój samochód zostanie naprawiony profesjonalnie przez wykwalifikowanych fachowców

  • Wszechstronność – oferta zawiera szeroki zakres usług motoryzacyjnych.

  • Solidność – zadowolenie klienta ze świadczonych usług to dla nas priorytet.